Kontakta oss.

Att prata om badrumsinredning, och tipsa om hur du får bättre förutsättningar i ett av hemmets mest centrala rum, är bland det bästa vi vet.

Så om det är något du undrar, kontakta oss gärna. Oavsett om det gäller mått, konstruktion, teknik, leverans eller pris får du alltid snabba och raka svar.

FÖR KONSUMENTER

Kontakta gärna någon av våra duktiga 300 återförsäljare som finns över hela landet, klicka här.

För återförsäljare

Vill du komma i kontakt med säljare eller kundservice, scrolla nedåt för kontaktuppgifter.

FÖR PROJEKTKUNDER

För dig som jobbar med projekt och önskar komma i kontakt med våra projektrådgivare, klicka här.

Media & Press

Pressrum, bildbank med högupplösta bilder och kontaktuppgifter hittar du här.

Jönköping

Försäljning och showroom

Iconic Nordic Rooms, 
Hedenstorpsvägen 15
555 93 Jönköping 

info@inr.se
0200-38 40 40

Malmö

Försäljning och showroom

Iconic Nordic Rooms
Kosterögatan 15
211 24 Malmö

info@inr.se
0200-38 40 40

Stockholm

Försäljning

Iconic Nordic Rooms
Erik Dahlbergsallén 15
115 20 Stockholm

info@inr.se
0200-38 40 40

Skellefteå

Försäljning

Iconic Nordic Rooms
Rotegatan 17
930 47 Byske

info@inr.se
0200-38 40 40

Kundservice

Jessica Skog

Kundservice
info@inr.se
0200-38 40 40

Anna Gustafsson

Kundservice
info@inr.se
0200-38 40 40

Fredrik Hesselgren

Kundservice
info@inr.se
0200-38 40 40

Maria Bertilsson

Kundservice
info@inr.se
0200-38 40 40

Försäljning

Johan Nyman

Försäljningschef Norden
johan.nyman@inrnordic.com
040 - 600 15 62

Staffan Runemo

Försäljningschef Projekt
staffan.runemo@inr.se
0705 - 17 45 02

mikael thedeby

Försäljningschef ÅF
mikael.thedeby@inrnordic.com
0739-86 07 72

Linda Rinnfors

Projektförsäljning
linda.rinnfors@inr.se
036 - 31 16 53

JESPER HEISE

Försäljning / Projekt / Syd
jesper.heise@inr.se
072 - 402 17 65 

Lina Vennerberg

Försäljning / Projekt / Stockholm
lina.vennerberg@inr.se
0739 - 40 15 38

Camilla Wahlstedt

Försäljning / Projekt / Väst
camilla.wahlstedt@inr.se
0700 - 65 84 12

Patrik Svensson

Försäljning / Projekt / Öst
patrik.svensson@inr.se
0705 - 70 82 19

Thomas Kågström

Försäljning / Projekt & ÅF / Norr
thomas.kagstrom@inr.se
0705 - 31 76 15

Patrik Stenmarker

Försäljning / ÅF / Mitt & Väst
patrik.stenmarker@inr.se
0708 - 16 83 98

Per Fridh

Försäljning / ÅF / Syd
per.fridh@inr.se

Gustav Mäehans

Försäljning / ÅF / Öst
gustav.maehans@inr.se
0739 - 40 05 20

säljkontakt efter distrikt

Är du osäker på vem som är din kontakt eller vilket distrikt du tillhör kan du klicka på länkarna nedan:

För återförsäljare

För projekt