Kontakta oss.

Att prata om möbler, särskilt våra egna, är bland det bästa vi vet.

Så om det är något du undrar, kontakta oss gärna. Oavsett om det gäller mått, konstruktion, teknik, leverans eller pris får du alltid snabba och raka svar.

FÖR KONSUMENTER

Kontakta i första hand en av våra 300 återförsäljare som finns över hela landet, klicka här.

För återförsäljare

Vill du komma i kontakt med säljare eller kundservice, scrolla nedåt för kontaktuppgifter.

FÖR PROJEKTKUNDER

För dig som jobbar med projekt och önskar komma i kontakt med våra projektrådgivare, klicka här.

Media & Press

Pressrum, bildbank med högupplösta bilder och kontaktuppgifter hittar du här.

Jönköping

Huvudkontor och showroom

Aspen AB, Hedenstorpsvägen 15
555 93 Jönköping
info@aspenbad.se
036 - 31 16 50

Malmö

Försäljning och showroom

Aspen AB c/o INR Sverige AB
Kosterögatan 15
211 24 Malmö
036 - 31 16 50

Stockholm

Försäljning

Aspen/Vanna Group
Erik Dahlbergsallén 15
115 20 Stockholm
036 - 31 16 50

Skellefteå

Försäljning

Aspen
Rotegatan 17
930 47 Byske
036 - 31 16 50

Kundservice

Jessica Skog

Kundservicechef
jessica.skog@aspenbad.se
036 - 31 16 50

Anna Gustafsson

Kundservice
info@aspenbad.se
036 - 31 16 50

Fredrik Hesselgren

Kundservice
info@aspenbad.se
036 - 31 16 50

Maria Bertilsson

Kundservice
info@aspenbad.se
036 - 31 16 50

Försäljning

Johan Nyman

Försäljningschef
johan.nyman@vannagroup.com
040 - 600 15 62

Staffan Runemo

Försäljningschef Projekt
staffan.runemo@vannagroup.com
0705 - 17 45 02

mikael thedeby

Försäljningschef ÅF

mikael.thedeby@vannagroup.com

0739-86 07 72

Linda Rinnfors

Projektförsäljning
linda.rinnfors@aspenbad.se
036 - 31 16 53

Joakim Hansson

Försäljning / Projekt / Syd
joakim.hansson@vannagroup.com
0739 - 40 05 21

Lina Vennerberg

Försäljning / Projekt / Stockholm
lina.vennerberg@vannagroup.com
0739 - 40 15 38

Camilla Wahlstedt

Försäljning / Projekt / Väst
camilla.wahlstedt@vannagroup.com
0700 - 65 84 12

Patrik Svensson

Försäljning / Projekt / Öst
patrik.svensson@vannagroup.com
0705 - 70 82 19

Thomas Kågström

Försäljning / Projekt & ÅF / Norr
thomas.kagstrom@vannagroup.com
0705 - 31 76 15

Patrik Stenmarker

Försäljning / ÅF / Mitt & Väst
patrik.stenmarker@vannagroup.com
0708 - 16 83 98

Per Fridh

Försäljning / ÅF / Syd
per.fridh@vannagroup.com
0736 - 19 37 21

Gustav Mäehans

Försäljning / ÅF / Öst
gustav.maehans@vannagroup.com
0739 - 40 05 20

säljkontakt efter distrikt

Är du osäker på vem som är din kontakt eller vilket distrikt du tillhör kan du klicka på länkarna nedan:

För återförsäljare

För projekt

Vd & Ekonomi

Björn Ulfberg

VD
bjorn.ulfberg@vannagroup.com
040 - 670 15 30

Monica Bertilsson

Ekonomichef
monica.bertilsson@aspenbad.se
036 - 31 16 58

Sophia Bertilsson

Ekonomi/Inköp
sophia.bertilsson@aspenbad.se
036 - 31 16 50

It & Systemutveckling

Johannes Hermansson

Kontorschef/IT
johannes.hermansson@aspenbad.se
036 - 31 16 57

Christian Östemar

Marknad

Teresia Jensen

Marknadschef
teresia.jensen@vannagroup.com
040 - 670 15 36

Roger Thomasson

Produktutveckling

Henrik Gustavsson

Produktchef
henrik.gustavsson@aspenbad.se
0703 - 78 17 60

Montörer

Micael Lundberg

Montör / Syd
0200 - 38 40 40

Per Folkesson

Montör / Mitt
0200 - 38 40 40

Magnus Larsson

Montör / Öst
0200 - 38 40 40

Produktion

Claes Bergstrand

Supply Chain Manager
claes.bergstrand@vannagroup.com
0765 - 51 89 93

Inköp

Mathias Berntsson

Inköpschef
mathias.berntsson@aspenbad.se
036 - 31 16 54

Martin Westerfjärd

Inköp/Lager
martin.westerfjard@aspenbad.se
036 - 31 16 50